tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

piątek, 14 września 2012

"Irlandzkie marzenia" - Nora Roberts - recenzja


Brian Donnelly jest znakomitym trenerem koni. Nie przebywał nigdzie dłużej niż trzy lata, cały czas podróżując od stadniny do stadniny, dlatego nie chce niczego, a zwłaszcza nikogo, kto by go przywiązał do jednego miejsca. 

I tak pracując, trafia do stadniny Travisa Granta - Royal Meadows. Tam zauważa piękną Keeley Grant. Robi wszystko, aby spędzać z nią jak najmniej czasu, ale to mu się nie udaje. Wtedy to Keeley, która jeszcze nigdy nie była z nikim związana - zakochuje się w nim. Patrząc z boku - Keeley i Brian to osoby które różnią się prawie wszystkim, ale łączy ich miłość do koni i do siebie nawzajem.

Czy Keeley i Brian będą razem pomimo wielu przeciwności?

Irlandzkie marzenia Nory Roberts to kontynuacja Irlandzkiej krwi więc najpierw radzę przeczytać pierwszą część, wtedy będziecie lepiej zorientowani w temacie. Książka, tak jak jej poprzedniczka jest wspaniałą powieścią z końmi w tle. Opowiada o miłości mimo przeciwności losu. 

Polecam ją nie tylko romantykom. ;]

Grazia, 16 lat

Dziękuję Wydawnictwu Harlequin za kolejną powieść Nory Roberts.


1 komentarz:

  1. Przepiękna okładka - już to zachęca do przeczytania książki. Choć nie lubię romansów, to akurat te autorstwa pani Roberts chyba zaakceptuję ze względu na język, jakim się posługuje :)

    OdpowiedzUsuń