tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

piątek, 28 lutego 2014

„Powody aby wierzyć. Dowody na istnienie cudów” - Ron Tesoriero - recenzja

POWODY ABY WIERZYĆ
Ron Tesoriero to autor książki „Powody aby wierzyć”, opowiadającej historię kilku cudów, które zdaniem twórcy są idealnymi dowodami na istnienie Pana Boga.


Już pierwsza historia, opowiadająca losy pewnego księdza, którego marzeniem było zbudowanie kościoła, skłania czytelnika do refleksji: Czy to przypadek, czy cud? Kolejne historie same odpowiadają na te pytania, gdy rzeczy naprawdę niemożliwe stają się realne.

Książkę czyta się jednym tchem, a kiedy już „wejdziemy” w świat cudów to wszystkie inne rzeczy stają się mniej ważne. Ale kiedy trzeba już zakończyć czytanie, to przy następnej okazji trudno powstrzymać się od otworzenia i ponownego zagłębienia się w te trudne, ale bardzo fascynujące tematy.

Dzieło zmieniło życie już wielu ludzi. Na mnie zrobiło ono ogromne wrażenie i cieszę się, że trafiłam na tę pozycję, gdyż dzięki niej mogłam poznać naprawdę niesamowite historie.

Książkę polecam szczególnie tym, którzy interesują się takimi nieziemskimi sprawami oraz tym, którzy w swoim życiu szukają czegoś więcej.


Smile, 15 lat


Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa WAM.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz