tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

wtorek, 11 marca 2014

"Heroiczne życie" - Chris Lowney - recenzja

okładka
„Ćwiczenia duchowe” Ignacego Loyoli pomagają nam pogłębić naszą wiarę. Jednak w dzisiejszych czasach nie każdy tego chce. Większość z nas poszukuje najlepszej i najszybszej drogi do osiągnięcia sukcesu zawodowego. Potrzeba nam więc ćwiczeń na miarę naszych czasów.


Odpowiednią lekturą okazuje się być, w takim przypadku, książka byłego jezuity Chrisa Lowney'a o tytule „Heroiczne życie”.  Na podstawie swoich własnych doświadczeń pokazuje nam różne możliwości osiągnięcia upragnionego celu.  Nie jest to łatwa droga, ale wysiłek, jaki w to włożymy zaowocuje w przyszłości bardzo obficie.

Język, jakim Lowney posługuje się w swojej książce nie jest prosty. Pojawia się tam wiele słów z żargonu biznesowego. Dla osób niezaznajomionych z nim, na początku może być ciężko, ale po pewnym czasie będzie już łatwiej. Jako uproszczenie, dodaje czasami metafory, niejednokrotnie bardzo zabawne, przez co lektura staje się o wiele przyjemniejsza.

Osobiście dla mnie książka była bardzo pomocna. Zawarte w niej rady można wykorzystać nie tylko w osiąganiu sukcesu biznesowego, ale również w realizacji innych marzeń.

Serdecznie polecam wszystkim.


Dydelf, 15 lat


Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa WAM. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz