tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

piątek, 30 listopada 2012

"Błękitnokrwiści. T. 3. Objawienie" - Melissa de La Cruz - recenzja
"Objawienie" to trzeci tom serii Błękitnokrwiści autorstwa Melissy de La Cruz.

Błękitnokrwiści, tom 3. Objawienie - Melissa de la CruzKiedy dziadek Schuyler, Lawrence, przejmuje przewodnictwo w radzie, sytuacja wygląda nieciekawie. Na Ziemi krąży przywołany przez Mimi i Kingsleya Srebrno-krwisty croatan. Mimi miała nadzieję, że pożywi się on Schuyler i usunie ją na zawsze z życia Jacka. 

Niestety tym samym ściągnęła na siebie karę śmierci, bez możliwości powrotu w następnym wcieleniu. Dlatego nie może wybaczyć Schuyler, że jako potomkini Gabrieli potrafiła oczyścić ją ze wszystkich zarzutów. Pewnego dnia Schuyler z powodu mieszanki krwi Archaniołów i ludzi, traci przytomność i tylko transfuzja pomaga jej przeżyć. Teraz musi pić krew bezpośrednio od ludzi. 

Tylko czy dziewczyna będzie w stanie się do tego zmusić nawet za cenę własnego życia?                                                                                            

Niebawem na posiedzenie rady przyjeżdża sam Kingsley, który uciekł z rodziną po wcześniejszym incydencie. Twierdzi, że w Corcovado zaczyna się coś dziać. Okazuje się, że głęboko pod ziemią pogrzebany został Lewiatan. Największe zło jakie kiedykolwiek istniało i którego nie da się zabić.  W tym samym czasie romans Jacka i Schuyler kwitnie. 

Tylko czy przetrzyma kolejną intrygę Mimi?
I po co cała rada wybiera się do Corcovado? 

Tego wszystkiego dowiecie się po lekturze "Objawienia". Ta seria jest niesamowicie wciągająca, więc ostrzegam: jeżeli nie masz zbyt dużo czasu na czytanie to lepiej nie zaczynaj :)


Serdecznie polecam!

Sunny Girl, 18 lat 


Za rewelacyjną pozycję dziękuję Wydawnictwu Jaguar.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz