tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

sobota, 17 listopada 2012

"Pretty Little Liars 8: Pożądane" - Sara Shepard - recenzjaSara Shepard - autorka bestsellerowej powieści z serii Pretty Little Liars oraz The Lying Game.

Pożądane. Pretty Little Liars 8Pretty Little Liars- Pożadane to już ósma część przygód Emilly, Spencer, Ari i Hanny - przyjaciółek zaginionej Alison.

Policji wreszcie udało się zamknąć mordercę Alison. Dziewczyny żyją normalnie i cieszą się, że znaleziono osobę, która zabiła ich ukochaną przyjaciółkę. Gdy wszystko układa się dobrze, rodzina DiLaurentisów wyjawia swoją największa tajemnicę. Życie dziewczyn znowu wywróci się do góry nogami i znowu będą rozwiązywać tajemnicze zagadki.

Co ukrywała rodzina DiLaurentisów?
Co tak naprawdę stało się z Ali?

W trakcie czytania o przygodach dziewczyn w tej części, ani przez chwilę nie spodziewałam się takiego zwrotu akcji! Czytając tę książkę sama się zdziwisz, gdy dowiesz się co ukrywała rodzina DiLaurentisów.

Pretty Little Liars – Pożądane wciąga tak, jak poprzednie części przygód nastolatek. Znowu pojawia się zaskakujące zakończenie, a książkę czyta się bardzo dobrze i szybko. Wszystko jest tak ukazane, że czasami ma się wrażenie, jakby się samemu  brało czynny udział w akcji. 

Polecam tę książkę nie tylko tym, którzy czytali poprzednie części  ale także zachęcam pozostałych do przeczytania całej serii Pretty Little Liars. Naprawdę warto. Seria pochłonie Was bez reszty.

Grazia, 16 lat

Wydawnictwu Otwarte serdecznie dziękuję za kolejne przygody PLL.


1 komentarz:

  1. oglądam ten serial, więc na książki z tej serii raczej nigdy się nie zdecyduję :) Zapraszam do mnie :)

    OdpowiedzUsuń