tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

piątek, 14 listopada 2014

"Portret zabójcy" - Heather Graham - recenzja

Portret zabójcy - Graham HeatherWszystko zaczęło się od wypadku na autostradzie, który na dobrą sprawę nie powinien był obchodzić Ashley. Jednak, kiedy ta młoda kobieta zdała sobie sprawę, ze ofiarą wypadku, był niegdyś jej szkolny kolega Stuart Fresia, nie mogła spocząć póki nie udowodni, że jej znajomy sprzed lat nie popełnił samobójstwa, ale został zamordowany.

Ta młoda kobieta ma niesamowity dar do zapamiętywania szczegółów i odzwierciedlania ich w swoich rysunkach. Właśnie dzięki temu talentowi otrzymała propozycje pracy jako rysownik policyjny, gdzie miała możliwość pracować nad sprawą zabójstwa Stuarta, jednoczesne będąc blisko detektywa Jacka.

Początkowo oboje z Jackiem się nie znosili, jednak z czasem wspólny cel i nieustępowanie w dążeniu do złapania zabójcy, a także rozwikłania tajemniczej zbrodni zbliżył ich do siebie.

"Portret zabójcy" napisany przez Heather Graham to kapitalne połączenie powieści detektywistycznej z wątkiem miłosnym. Trzyma w napięciu, bawi, ale przede wszystkim sprawia, że nie można się od niej oderwać. Doskonale relaksuje.

Gorąco polecam!


KaeS, 18 lat

Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa MIRA.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz