tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

czwartek, 17 listopada 2011

"Hyperversum" - Cecilia Randall - recenzja

Autorem książki pt. „Hyperversum” jest Cecilia Randall. Autorka słynie z bestsellerowych powieści dla młodzieży, na swoim koncie ma również inne książki m.in.. „Rycerz czasu” oraz „Asengard”.

Jest to powieść dla osób w wieku gimnazjalnym i licealnym i od razu mówię, że książka bardzo mi się podobała, .

Opowiada ona o grze, która staje się rzeczywistością. Sześcioro przyjaciół przez wichurę, która rozpętała się w świecie gry, trafia do XIII -wiecznej Francji, gdzie czekają na nich niesamowite, a zarazem przerażające przygody.

Czy Ian odnajdzie i uratuje ukochaną z przeszłości? Czy Daniel pokona strach i stanie się mężczyzną? Czy Jodie odnajdzie się w roli średniowiecznej damy?

Książka ta jest godna polecenia, ponieważ fabuła jest intrygująca, co powoduje, że musisz ją szybko czytać, żeby dowiedzieć się co będzie dalej. Żywe dialogi pomiędzy bohaterami wzbudzają naszą ciekawość.

Powieść do samego końca trzyma nas w napięciu. Pomimo tego, że książka jest obszerna, wyrazista czcionka przyciąga wzrok czytelnika i sprawia, że błyskawicznie się ją czyta. Ciekawie ilustrowana okładka wzbudza zainteresowanie treścią książki.

Przeczytajcie koniecznie a potem weźcie udział w konkursie organizowanym przez Wydawnictwo Esprit
Cassandra, 14 lat

Książkę do recenzji przekazało Wydawnictwo Esprit


1 komentarz:

  1. Nie lubiłam książek o średniowieczu, ale Hyperversum to zmieniło :)

    OdpowiedzUsuń