tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

środa, 29 sierpnia 2012

"Cena władzy" - Penny Jordan - recenzja


Kiedy dwoje ludzi zakochuje się w sobie, wszystko wokół przestaje istnieć. Stopniowo uczucie przeradza się wzajemne zaufanie i szacunek. Nadchodzi też czas na poważne życiowe decyzje.

Cena władzy - Penny JordanW takim momencie znaleźli się właśnie Giselle i Saul. Obydwoje postanowili, że nigdy nie będą mieli dzieci, a całe życie spędzą tylko we dwoje. W rok po ich ślubie życie zweryfikowało ich plany. Stryjeczny brat Saula, Aldo, który jest królem Arezzio, niespodziewanie traci życie w zamachu bombowym. Saul jako jedyny krewny jest zmuszony objąć po nim tron. Władca ma jednak bardzo ważny obowiązek - musi spłodzić następcę.

Sytuacja w jakiej znalazło się młode małżeństwo nie jest godna pozazdroszczenia. Czy ich związek przetrwa?

"Cena władzy" jest propozycją wydawnictwa Harlequin skierowaną głównie dla miłośniczek romansów. W książce odnajdziemy ciekawą historię dwojga ludzi borykających się z problemami i przeciwnościami losu. 

"Cena władzy" Penny Jordan to propozycja z górnej półki literatury dla kobiet. 

Polecam!
Iza, 16 lat

Za książkę serdecznie dziękuję Wydawnictwu Harlequin.

1 komentarz:

  1. "całe życie spędzą tylko we dwoje. W rok po ich ślubie życie zweryfikowało ich plany". Niepotrzebnie dwa razy powtarzasz słowo ich.
    Lepiej by brzmiało : w rok po ślubie życie zweryfikowało ich dotychczasowe plany.To taka mała rada. Książka stoi na mojej półce i czeka na swoją kolej.

    OdpowiedzUsuń