tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

czwartek, 4 października 2012

"Noce nad jeziorem" - Penny Jordan - recenzjaPenny Jordan jest jedną z najlepiej sprzedających się, angielskich autorek powieści romantycznych, których napisała około dwieście. Umarła na raka w 2011 roku w wieku sześćdziesięciu pięciu lat.

Noce nad jeziorem ,,Noce nad jeziorem” to opowieść o Lily, która jako historyk sztuki przyjeżdża do Włoch, aby oglądnąć zabytkowe posiadłości elity tamtejszego społeczeństwa. Najpierw jednak, za namową brata, robi sesję zdjęciową do znanego magazynu. 

Na skutek nieszczęśliwego zbiegu okoliczności, dochodzi do nieprzyjemnej sytuacji między nią, a pewnym Włochem. Kiedy później okaże się, że to właśnie on będzie jej przewodnikiem po zabytkowych budynkach, oboje będą musieli się zmierzyć z serią nieporozumień i przeszłością, o której woleliby zapomnieć. Niestety właśnie przebywając w swoim towarzystwie, nawzajem sobie te wspomnienia przywołują ...
     
W ,,Nocach nad jeziorem”, gdzie akcja rozwija się bardzo szybko, a bohaterowie spełniają nasze oczekiwania nim zdążymy o nich pomyśleć, możemy znaleźć wspaniałą rozrywkę na jeden wieczór. Miłośnicy lekkich i oczywistych romansów się nie zawiodą.

Karolina, 15 lat 


Wydawnictwu Harlequin dziękuję za  chwile relaksu przy książce.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz