tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

sobota, 5 stycznia 2013

"Assassin’s Creed: Objawienia” - Oliver Bowden - recenzja


„Assassin’s Creed: Objawienia” to kolejna cześć serii napisanej na podstawie bestsellerowej gry komputerowej firmy Ubisoft. Książka autorstwa Olivera Bowdena jest lekką lekturą, doskonałą dla wielbicieli gry, których oczywiście są całe tysiące :)

Assassin's Creed : Objawienia - Oliver Bowden
Starszy i jeszcze bardziej niebezpieczny mistrz asasynów Ezio Auditore Da Firenze wyrusza na poszukiwania zaginionej biblioteki Altaira. W niej, być może, znajduje się klucz do ostatecznego pokonania Templariuszy. Ezia czeka jednak wstrząsające odkrycie...

Co poza tajemną wiedzą skrywa jeszcze biblioteka Altaira?
Czy Ezio sprosta wyzwaniu?

Książka jest przeznaczona dla osób lubiących serię AC, które nie tylko chcą przypomnieć sobie zdarzenia z gry, ale również poznać nowe wątki. Drobne zmiany i dodanie niektórych wątków służą książce i stanowią ciekawe uzupełnienie fabuły gry. 

Uważam, że czytanie jej przez osoby niewtajemniczone w świat zakonu Asasynów  to czas zmarnowany, ponieważ  treść książki jest ściśle związana z poprzednimi częściami.  Pozycja zawiera niemałą liczbę scen, które wywołają uśmiech na twarzach czytelników.

Lektura jest napisana przystępnym i charakterystycznym językiem, który nadaje jej ten specjalny i specyficzny klimat znany nam już z gry. Myślę że to ciekawa propozycja na długie, zimowe wieczory. 
                                                                                                                        

Solaris, 15 lat


Wydawnictwu Insignis dziękuję za kolejny tom serii AC.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz