tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

piątek, 2 marca 2012

"Serce w chmurach" - Jennifer E. Smith - recenzja


Jeśli nie wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia, to koniecznie przeczytaj SERCE W CHMURACH Jennifer E. Smith, która jest już trzecią powieścią tej amerykańskie pisarki, mieszkającej w Chicago.        
                       
Książka opowiada o Hadley Sullivan, która leci do Londynu na drugi ślub ojca. Niestety utknęła na lotnisku, spóźniona na samolot całe cztery minuty! Dziewczyna jest okropnie rozdrażniona głównie dlatego, że została zmuszona do pojawienia się na uroczystości i poznania małżonki ojca! Zgodziła się jednak na wyjazd mając nadzieję, że będzie miała okazję "wygarnąć" ojcu parę rzeczy. 

I właśnie tutaj, w zapchanej poczekalni, spotyka Anglika - Oliviera. Idealnego chłopaka, lecącego tym samym samolotem co ona i siedzącego niedaleko niej...         
                               
Cała fabuła rozgrywa się na przestrzeni 24 godzin, podczas których obserwujemy zmiany zachodzące w bohaterach oraz ich życiu. A także rozkwitającą miłość. 

Książkę czyta się lekko i po prostu nie można się od niej oderwać. Kiedy tylko ją zobaczyłam, wiedziałam, że muszę ją przeczytać i was zachęcam do tego samego!
                                                                                                                      Paula, 15 lat

Za tę super książkę dziękuję Wydawnictwu Bukowy Las! 

 

1 komentarz:

  1. Bardzo podobała mi się ta powieść, miło wspominam czas spędzony na lekturze "Serca..." :)

    OdpowiedzUsuń