tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

piątek, 24 sierpnia 2012

"Zemsta" - Sharon Osbourne - recenzja


Zemsta - Sharon Osbourne
Sharon Osbourne, żona legendarnego Ozzy’ego – rockmana i autora bestsellerowej autobiografii, także napisała książkę. Mam na myśli „Zemstę”, która zebrała za granicą całkiem niezłe recenzje. 

Jest to historia dwóch sióstr Chelse i Amber, które podążając za marzeniami matki trafiają do Hollywood. Wkrótce obie poznają bezwzględne reguły show-biznesu. Pragnienie zdobycia jak największej sławy rodzi przepaść między siostrami. Na świat wychodzą plotki, a raczej fakty, które nigdy nie powinny się ujawnić.


Uniwersalny motyw rywalizujących ze sobą sióstr osadzony w realiach zakręconego amerykańskiego show-biznesu. Barwna i wyrazista powieść, w której akcja biegnie wartko, role się odwracają, a zakończenie w równej mierze zaskakuje czytelników, jak i samych bohaterów. Myślę, że warto zaznaczyć, że autorka napisała książkę na podstawie swoich wieloletnich doświadczeń.

Do mnie taka opowieść nie do końca przemawia. Szybko ją przeczytałam, ale z pewnością więcej nie wezmę jej do ręki.

Miłośnikom intryg w świecie show- biznesu ten rodzaj powieści przypadnie do gustu. Spędzą w tym świecie kilka oderwanych od codzienności godzin ...

Sunny Girl, 18 lat

Za możliwość przeczytania książki dziękuję Wydawnictwu Telbit.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz