tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

środa, 17 października 2012

"Torebki i morderstwo" - Dorothy Howell - recenzjaDorothy Howell jest znaną amerykańską pisarką, której książki cieszą się dużym uznaniem i popularnością. Seria powieści o Haley Randolph przyniosła autorce jeszcze większą sławę. Książki jej autorstwa zostały przetłumaczone na kilkanaście języków i sprzedane w nakładzie kilku milionów egzemplarzy.

Torebki i morderstwo - Dorothy Howell Randolph jest młodą, zakręconą kobietą, a także pracownicą renomowanej kancelarii prawniczej Pike & Warner i mniej prestiżowego domu towarowego Holt’s. Przy okazji jest również torebkoholiczką i, jak sama przyznaje, dla nowej, markowej torebki byłaby zdolna zabić. 

To ostatnie sprowadza na nią masę problemów, zwłaszcza tych finansowych, a także podejrzenie o morderstwo i defraudację. Jakby tego było mało, na horyzoncie pojawia się młody i niezwykle seksowny Ty, na widok którego Haley miękną kolana.

„Torebki i morderstwo”, wydana przez Bellonę, to nieprzeciętna powieść kryminalna, pełna błyskotliwego humoru i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Jest to jedna z tych książek przy których nie tylko poczujesz dreszczyk emocji, ale także popłaczesz się ze śmiechu, a jej czytanie sprawi Ci ogromną przyjemność. 

Polecam!

Iza, 18 lat


Za ciekawą książkę podarowaną do recenzji dziękuję Księgarni Matras.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz