tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

poniedziałek, 31 grudnia 2012

"Siła" - Rhonda Byrne - recenzja


Rhonda Byrne swoją karierę rozpoczęła filmem „Sekret”, następnie wydała książkę o tym samym tytule, która została przetłumaczona na 46 języków i stała się międzynarodowym bestsellerem.

Siła - Rhonda Byrne
W książce pt. „Siła” Byrne kontynuuje swoje dzieło i ukazuje nam najpotężniejszą siłę we wszechświecie.

Pierwszy rozdział książki skupia się na pytaniu, czym jest siła? Chodzi w nim głównie o siłę miłości, o jej potęgę i moc. Rozdział opatrzony jest komentarzem w postaci podrozdziału o tytule: „Siła w punktach”. Każdy następny rozdział powieści również zawiera takie podsumowanie.

Rhonda Byrne skupia się również na sile uczuć. Uświadamia nam, że uczucia stanowią siłę napędową naszych myśli i słów. Mówi również, że nasze uczucia są najważniejsze, ponieważ tworzą nasze życie.

Autorka kolejno skupia się na częstotliwości uczuć, sile i procesie tworzenia, sile i pieniądzach, sile i związkach i wielu innych zagadnieniach, które mogłyby nas martwić.

Serdecznie polecam przeczytanie tej książki. Osobiście najbardziej podobały mi się w niej podrozdziały: „Siła w punktach”, można tam znaleźć wiele ciekawych „złotych myśli”.


Polecam,
                                                                                                                                             Astraja, 15lat


Wydawnictwu MAG dziękuję za ten niezwykły poradnik.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz