tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

piątek, 19 kwietnia 2013

"Jutro 3. W objęciach chłodu" - John Marsden - recenzja


Autorem książki pt. ,,Jutro 3. W objęciach chłodu’’ jest John Marsden. Pierwszą książkę pisał 3 tygodnie i powstała ona dla jego uczniów, którzy stali się jego pierwszymi fanami i odbiorcami.

Jutro 3. W objęciach chłodu - John MarsdenTrzecia część serii JUTRO jest pełna wybuchów i takiego nagromadzenia napięcia i niepewności, że aż dziwię się, że książka nie kopała prądem :) 

Niesamowite przygody teraz siódemki przyjaciół nabrały zawrotnego tempa. Wszyscy musieli zabijać a teraz borykają się z samym sobą, popadają w szaleństwo. Zadają sobie jedno pytanie: 

Czy jestem potworem? 
A co z Ellie i Lee? 

Coś się między nimi popsuło, widzieli się nawzajem jak zabijają. Czy to powód? To już nie ci sami nastolatkowie - musieli szybciej dorosnąć. To oni będą budować nowy świat. Jednak już nigdy nie będą mieli poczucia bezpieczeństwa. Stali się bohaterami, ale to co zrobią w tej części przebije najśmielsze marzenia. 

Czy uda im się odpocząć i choć na chwilę wyrwać się z tego kręgu szaleństwa?

Świetnie napisana książka fantastyczno-przygodowa z nutką thrillera i horroru. Łatwy i przystępny język trafia do młodych odbiorców.


Serdecznie polecam
Kataleja, 14 lat

Za kolejny tom serii serdecznie dziękuję Wydawnictwu Znak.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz