tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

wtorek, 18 czerwca 2013

"Atak rozpaczy" - Artur Hajzer - recenzja

Atak rozpaczy - Artur HajzerArtur Hajzer, to znany polski taternik, alpinista i himalaista. Jest on nie tylko zdobywcą wielu szczytów, ale również autorem książek „Atak rozpaczy” i „Korona Ziemi: nie-poradnik zdobywcy”.

Ta książka to opowieść o zwykłych ludziach, którzy dokonali niezwykłych rzeczy. To historia ich pasji, marzeń i wytrwałości w dążeniu do obranego celu. To opowieść o ich wzlotach i upadkach, sukcesach i porażkach, a także o życiu i śmierci. To opowieść o pokonywaniu własnych słabości i o walce z przeciwnościami losu, kaprysami natury. Bo cel jest jeden: osiągnąć szczyt.

Książka Artura Hajzera to wciągająca opowieść o ludziach, którzy tworzyli historię polskiego himalaizmu. Język, jakim jest napisana, jest luźny i barwny, a cała historia pełna humoru. Książka jest bogato ilustrowana i obficie opatrzona zdjęciami, dzięki czemu czytelnik  może lepiej poznać i zagłębić się w opowiedzianą historię. 

Jeśli kochasz góry, wspinaczkę i interesuje Cię jak wyglądają "od kuchni" przygotowania do wypraw, to jest to obowiązkowa pozycja dla Ciebie.

Polecam!

Iza, 18 lat

Za możliwość przeczytania książki dziękuję Wydawnictwu Annapurna.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz