tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

poniedziałek, 3 czerwca 2013

"Jad. Chcę ukraść twoje życie" - Siobhan B. Hayes - recenzja

Siobhan Hayes uczyła się się w szkole klasztornej w Crosby w Merseyside. Później uczyła się j. angielskiego na uniwersytecie. Obecnie spędza czas pisząc i pracując dla rodzinnej firmy, ale lubi także długie spacery nad morzem.

Jad. Chcę ukraść twoje życie - S.B. HayesKaty Rivers nie wyróżnia się niczym szczególnym. Jest zwyczajną nastolatką, którą wychowuje samotna matka. Właśnie rozpoczyna naukę w liceum, więc spotyka wielu nowych znajomych i pierwszą miłość. Wszystko układa się po jej myśli, dopóki nie pojawia się pewna dziewczyna – Genevieve, która wygląda tak samo jak ona. Od tej pory Katy musi z nią rywalizować, gdyż jej nowa znajoma zamierza zabrać całe jej dotychczasowe życie: przyjaciółki, chłopaka i rodzinę.

W tej małej ,,wojnie’’ nastolatce towarzyszy jej przyjaciel Luke. Gdy Katy zaczyna podejrzewać, że za wszystkim stoi czarna magia, razem zaczynają prowadzić śledztwo, które doprowadzi ich do mrocznej, długo skrywanej tajemnicy.

Ta powieść jest doskonałą pozycją na zbliżające się lato!!!


Znajdziesz tu kryminał, romans, czarną magię i dużo, dużo więcej. Po przeczytaniu nabierzesz ochoty na przeżycie jakiejś przygody, co na pewno uczyni te wakacje wyjątkowymi.

Moim zdaniem ta książka jest naprawdę bardzo dobra. Fabuła toczy się wartko, a zaskakujące zwroty akcji powalą nawet leżącego.:) Jedynym minusem tej historii, jest tylko to, że kończy się za szybko.

Uważam, że jest to lektura, która nadaje się dla dziewczyn i dla chłopców. Dziewczyna zakocha się w tej bohaterce i będzie marzyć o przeżyciu czegoś równie fascynującego, a chłopak dowie się co czasami kobiecie w duszy gra. :)


                                                                                             Polecam,
Nikki, 14 latZa porywającą lekturę dziękuję Wydawnictwu Zielona Sowa.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz