tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

środa, 20 listopada 2013

"Angry Birds: najlepsze historyjki" - recenzja

Angry Birds Najlepsze historyjkiKażdy z nas na pewno zna już kultową grę Angry Birds. Gdy tylko zobaczyłam książkę Angry Birds - najlepsze historyjki postanowiłam, że muszę ją przeczytać pomimo tego, iż jest to książka kierowana do młodszych odbiorców. 

Do lektury zachęca bardzo fajna i przyciągająca wzrok okładka. Ale także zawartość tej książeczki- wiele pięknych kolorowych rysunków, ale oczywiście i przede wszystkim - kochane latające ptaszyska. 

Książka podzielona jest na cztery historyjki - Halloween, Wybuchowe Święta, Rok smoka i Jajeczna przygoda Stelli. Każda opowiada o innej przygodzie mieszkańców ptasiej wyspy, ale każda jest równie ciekawa.  Opowiastki o uroczych ptaszkach jak i świniach są zrozumiale i łatwe w odbiorze. 

Krótkie historyjki są  ciekawe i interesujące zwłaszcza dla małych fanów angry birds - co jest potwierdzone przez dwóch małych czytelników  :)

Jest to z pewnością obowiązkowa pozycja dla każdego młodszego czytelnika/gracza, którego zauroczyły małe ptaszki i ich wystrzałowe przygody. Myślę, że opowieści sprawią mnóstwo radości, jeśli Święty Mikołaj zdecyduje się obdarować nimi naszych milusińskich :) 


Grazia, 17 lat 

Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Papilon, 
a do recenzji otrzymaliśmy ją od Grupy Wydawniczej Publicat.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz