tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

czwartek, 2 stycznia 2014

"Wszystkie chwyty dozwolone" - Liz Fielding - recenzja

Liz Fielding jest popularną brytyjską autorką ponad 50 romansów. Zdobyła Romance Writers of America RITA Award w 2006 roku, za najlepszy krótki romans....

Wszystkie chwyty dozwolone - Liz FieldingClaibourne&Farraday to najbardziej luksusowy i ekskluzywny dom towarowy w samym sercu Nowego Yorku. Do tej pory tym imperium pomagały rządzić ojcu trzy siostry Claibourne: Romana, India i Flora. Lecz gdy ojciec po zawale odchodzi na emeryturę, w wyniku dawnej umowy firmę mają ją przejąć trzej bracia Farraday: Niall, Bram i Jordan. 

W szczególności Jordan walczy o to, żeby odzyskać pełną kontrolę nad domem towarowym. Aby to osiągnąć bracia zawarli między sobą umowę, że każdy z nich przez miesiąc będzie obserwował jedną z sióstr. I w tym momencie zaczynają się prawdziwe kłopoty jak i przygody…. 

Na pierwszy ogień poszła Romana i Niall,a potem Flora i Bram a na końcu India i Jordan. Siostry zaczęły walczyć o swoje- przecież nie mogą pozwolić, aby ktoś odebrał im tak naprawdę całe dotychczasowe życie.Książka Liz Fielding Wszytstkie chwyty dozwolone to lekka i przyjemna lektura. Historie sióstr Claibourne i braci Farraday rozbawiają w pewnych momentach do łez. W dodatku ciekawa okładka na pewno zachęca do otworzenia tej książki, która składa się z trzech części, każda o innej parze.  

Mimo, że nie przepadam za książkami opowiadającymi  o idealnym wprost idyllicznym życiu, ta jak najbardziej przypadła mi do gustu, po prostu pochłonęłam ją jednego wieczoru. Polecam wszystkim, którzy chcą zapomnieć na chwilę o swoich troskach i przenieść się do idealnego, "wielkiego" świata...

Grazia, 17 lat 

Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa MIRA.


1 komentarz:

  1. Od dłuższego czasu chcę przeczytać tą książkę ;D

    OdpowiedzUsuń