tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

środa, 5 marca 2014

” To nie kpiny: Świetne rady dla dziewczyny” - Alexandra Johnson - recenzja

To nie kpiny! Świetne rady dla dziewczyny
Jesteś dziewczyną? Chcesz dowiedzieć się jak rozczesać splątane od wiatru włosy, upiec biszkopt, czy jak szybko posprzątać pokój? Takich rzeczy dowiesz się czytając poradnik Alexandry Johnson pt.: ”To nie kpiny: Świetne rady dla dziewczyny”. Dowiesz się z niego wszystkiego począwszy od zwykłych domowych zajęć po pierwszą pomoc.

Książka niezbędna dla każdej dziewczyny w wieku od 8 lat. Pomoże ci ona np.: odpowiednio zapakować walizkę na jakiś wyjazd. Nie jest to taka prosta sztuka, jak ci się wydaje. Najpierw należy włożyć do torby ciepłe swetry i kurtki. Później są poskładane ładnie T-shirty, a na końcu powkładane na brzegach buty oraz kosmetyki zabezpieczone woreczkiem, gdyby się wylały. To tylko jedna z 87 opisanych umiejętności, które zawiera ta w sumie niewielka książeczka. Każda z nich jest poukładana po kolei, w zależności od wykonywanej czynności i przedmiotów do niej potrzebnych. Nauczysz się dzięki temu jak zdobyć dodatkowe kieszonkowe. Jest na to dobry sposób. Możesz np.: umyć tacie samochód, albo poodkurzać cały dom. Wtedy na pewno parę groszy wpadnie do twojej skarbonki. Jeśli chcesz dowiedzieć i nauczyć się jeszcze wielu ciekawych rzeczy, to, na co jeszcze czekasz? Szybko udaj się do księgarni i koniecznie przeczytaj tę książkę.


Bardzo podobał mi się ten poradnik i pewnie zastosuję się do niektórych jego rad. Bardzo szybko się go czyta i jest dostosowany dla młodszych osób. Na pewno każdej dziewczynce taka książeczka by się przydała. Zachęcam do jej przeczytania, oczywiście każdą dziewczynkę, może wam też przydadzą się umiejętności opisane przez Alexandrę Johnson.


Monia, 14 latKsiążka ukazała się nakładem Wydawnictwa Jedność. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz