tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

poniedziałek, 11 sierpnia 2014

"Parszywa dwunastka" - Janet Evanovich - recenzja

Stephanie Plum - Parszywa DwunastkaJuż po raz dwunasty macie okazję poznać zwariowane losy najbardziej znanej łowczyni nagród z Jersey – Stephanie Plum!

Sprawa jest skomplikowana. Aż tak, że sam Komandos, najbardziej tajemniczy człowiek na ziemi wprowadza się do mieszkania Stephanie! W dodatku nieustraszona łowczyni znajduje się na celowniku kobiety, która podaje się za jego żonę. I wygląda na to, że nie tylko ona ją śledzi...

Obsesja.
Prześladowanie.

Czy Steph wreszcie pozna prawdę o Komandosie?

Do tego wszystkiego dochodzi porwanie małej Julie Martine, której odnalezienie również staje się głównym celem bohaterki.

Czy ktoś tęsknił za poznanym w czwartej części drag queen Sally’m? Wraca w wielkim stylu tworząc zespół muzyczny razem z Lulą i... bardzo palącą się do tego Babcią Mazurową. W swoich kontrowersyjnych strojach występują nie tylko w domach starców, ale również w dobrze nam znanym miejscu... ponieważ po raz kolejny wracamy do zakładu pogrzebowego Stivy, który tym razem doczekał się zmiany właścicieli na parę sympatycznych homoseksualistów piekących ciasteczka.

Czy obcisłe skórzane spodnie i czarna kamizelka to odpowiedni strój dla łowcy nagród? Oczywiście, jeśli zrezygnuje się z pączków i babeczek. No, i jeśli rozmiar spodni będzie właściwy.

Jak zawsze gdzieś w kącie czai się Morelli, ekstremalnie zazdrosny o Komandosa. Aż tak, że również postanawia się wprowadzić... Jak to będzie mieć pod jednym dachem dwóch tak pociągających facetów?

Kolejna część i kolejne łzy śmiechu. Niespotykane przygody niepokonanej i niustraszonej trzydziestolatki z Jersey. Dla wszystkich bez wyjątku!WeruSSia, 17 lat

Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Fabryka Słów.

3 komentarze:

 1. Polecam książki na http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=15735522

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie przemawia do mnie jakoś ta książka. Po prostu nie mój styl i tyle;)
  Będę wpadać i pozdrawiam!;)

  http://recenzje-mlodziezowe.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajniesz piszesz, tak lekko. Dzięki temu się strasznie przyjemnnie czyta :D
  Przyznam, że jeszcze nie czytałam, ale chyba się skuszę :)

  Mogłabym prosić o Waszą opinie? To nie spam! Po prostu założyłam, w Wy już jesteście profesjonalne :)
  http://secretsofabeautylife.blogspot.com/

  Niezapominajka

  OdpowiedzUsuń