tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

wtorek, 10 marca 2015

"After. Płomień pod moją skórą" - Anna Todd - recenzja

Okładka książki After. Płomień pod moją skórąKażda z nas marzy o księciu z bajki, w którym się zakocha od pierwszego wejrzenia. Jednak gdy na drodze pojawia się buntownik, całkowicie niepasujący do twojego stylu życia, a jakaś siła wciąż go do ciebie przyciąga, czasami wbrew twojej woli, to może ci to pomieszać szyki. Tak było w przypadku Tessy-osiemnastoletniej studentki.

Gdy Tessa rozpoczynała studia, miała dla siebie gotowy plan. Każdy szczegół miała dokładnie zaplanowany, rozpoczynając od dnia dzisiejszego, po swoją przyszłą pracę i życie z idealnym Noah’em. Jednak, gdy na jej drodze stanął Hardin - buntownik, burzący cały jej porządek, ona się mu poddała. 

Przeżywają oni gorący romans, przechodzą wzloty i upadki, nawzajem się raniąc, a zarazem wspierając. Jednak coś, co wydarzyło się przed pojawieniem się uczucia między dwojgiem tych ludzi, może doprowadzić do tragicznego końca.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak potoczyły się losy perfekcjonistki Tessy i jej całkowitego przeciwieństwa – Hardina koniecznie przeczytaj „After. Płomień pod moją skórą”. Szczególnie polecam tę książkę wszystkim fankom „50 twarzy Graya”, gdyż znajdą tu wiele podobieństw.


KaeS, 19 lat

Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Między Słowami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz