tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

środa, 17 maja 2017

"Przywrócony do życia" - Carver Alan Ames - recenzja

Okładka książki Przywrócony do życiaPewnego dnia do zwykłego, niepraktykującego katolika, a w dodatku złodzieja, przemawia prawdziwy anioł. Czterdziestoletni mężczyzna nawraca się, choć z początku niechętnie, i zaczyna głosić Słowo Boże. Za jego pośrednictwem dzieje się wiele cudów i uzdrowień. Ta historia wydarzyła się naprawdę, a jej bohater to Carver Alan Ames, autor książki “Przywrócony do życia”.
            
Autor jest jednym z najciekawszych mistyków i charyzmatyków naszych czasów, co z pewnością zainteresuje szerokie grono katolików. Podróżuje po całym świecie, dając świadectwo i nauczając. 

Napisał już kilka książek, ale ta jest najbardziej osobistą z nich wszystkich. “Przywrócony do życia” zawiera odpowiedzi na wiele różnych pytań, nurtujących dusze współczesnych ludzi, szczególnie tych, przeżywających kryzys wiary.
            
Książka zawiera nie tylko autobiografię mistyka, ale także przemowy, wywiad i pytania z odpowiedziami. Dzięki temu ciągły i monotonny tekst się nie nudzi, a wręcz zachęca do dalszego czytania. Polecam.
           

                                                                                                Zosia, 16 lat

Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Esprit. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz