tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

wtorek, 21 listopada 2017

"Psiego najlepszego czyli Był sobie pies na święta" - W. Bruce Cameron - recenzja

Okładka książki Psiego najlepszego. Był sobie pies na świętaW. Bruce Cameron autor bestsellera Był sobie pies na święta sprezentował nam swoją nową książkę Psiego Najlepszego. Autor od dziecka był miłośnikiem psów. Jego ukochana suczka z dzieciństwa – Cammie – zainspirowała go do napisania książki Był sobie pies, która stała się światowym fenomenem przeniesionym na ekrany kin. Urocze czworonogi są bohaterami jego wielu opowieści, które podbijają listy bestsellerów i cieszą się ogromnym zainteresowaniem czytelników.

Życie Josha robi obrót o 180 stopni gdy w jego ręce zostaje wciśnięta ciężarna suczka Lucy. Mężczyzna nie ma zielonego pojęcia jak zająć się psem, ani tym bardziej szczeniakami – choć stara się jak może. Na jego ratunek przychodzi Kerri – pracownica schroniska w Evergreen. Razem podejmują się wychowania szczeniaków i przygotowania ich do adopcji.

Opieka nad czworonogami zbliża ich do siebie – jak rozwinie się ich historia do świąt? 

Odpowiedzi szukajcie na kartach powieści!Psiego najlepszego to jedna z tych książek, którą chętnie bierzesz ze sobą do łóżka i poczytujesz w drodze do szkoły lub pracy (a minimalnie większy druk ułatwia czytanie przy lampce). Lekka historia i prawie 300 stron sprawiły że była to dla mnie bardzo przyjemna lektura.
 
Choć sama nie sięgam często po romanse, nie mogę nie docenić wątku miłosnego. Jest przedstawiony realistycznie – zarówno z momentami słodyczy, jak i goryczy.

Psiaki skradły moje serce i z uśmiechem na ustach odkładałam książkę przeczytawszy ostatnie strony. Uważam że jest to godny polecenia prezent pod choinkę – dla młodszych i starszych miłośników psów. 

Sylf, 16 lat

Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Kobiece. 

1 komentarz:

  1. Doskonała książka szczególnie na ten okres! Pozwala poczuć magiczną atmosferę Świąt nieco wcześniej i przypomnieć sobie o tym, co jest na serio ważne. Gorąco polecamy! :)

    OdpowiedzUsuń