tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

piątek, 20 listopada 2020

"Siła przeznaczenia" - Agnieszka Stec - Kotasińska - recenzja

 

Książka Agnieszki Stec-Kotasińskiej pt. ,,Siła przeznaczenia" opowiada historię dwóch przyjaciółek Natalii i Marceliny. Za dziecka nierozłączne, mieszkające zaledwie kilka metrów od siebie, tracą kontakt po rozpoczęciu dorosłego życia.

Marcelina poświęca się mężowi i zakładaniu rodziny, natomiast Natalia po zawodzie miłosnym postanawia skupić się na sobie i swojej karierze. Pewnego lata jednak obie przyjaciółki postanawiają spędzić razem trochę czasu w urokliwym rodzinnym miasteczku razem z ciotką która była ich opiekunką za dziecka. Dziewczyny jeszcze nie wiedzą jakie niespodzianki przyszykuje im los i jak wiele te wakacje będą mogły zmienić w ich życiach.

Książka ,,Siła przeznaczenia" to urocza i lekka powieść która na pewno spodoba się wszystkim fanom powoli rozwijającej się historii, rozbudowanych postaci bohaterów i klimatycznych książek, które w jednym momencie przenoszą czytelnika do spokojnego angielskiego miasteczka. Książka bardzo mi się podobała i na pewno jeszcze do niej wrócę.

Maghical, 17 lat

Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Replika. 

6 komentarzy:

 1. Klimatyczna powieść. Agnieszka Stec bardzo przypada mi do gustu. Jedna z moich ulubionych autorek. Siła przeznaczenia ma fajną, bogatą fabułę i powoli rozwijającą się historię.

  OdpowiedzUsuń
 2. Urokliwa, lekka a przede wszystkim ma swój klimat. Takich książek powinno być zdecydowanie więcej! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pośród świetnych książek młodzieżowych warto zwrócić uwagę na "Mery Majkę". Ta pozycja daje wiarę, że marzenia można spełnić :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie przypadła mi za bardzo do gustu ta książka

  OdpowiedzUsuń
 5. Może sięgnę po tę książkę. Od siebie mogę polecić „Inkwizycję symetrii istnienia”. Interesująca i skłaniająca do przemyśleń 🙂

  OdpowiedzUsuń