tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

wtorek, 17 kwietnia 2012

"Teraz i na zawsze" - Nora Roberts - recenzja


Nora Roberts, to najpopularniejsza i najbardziej ceniona pisarka współczesnych powieści dla kobiet. Napisała około 200 książek, które zostały wydane w około 400 milionach egzemplarzy. Pisze też pod pseudonimem J.D. Robb.  

Teraz i na zawsze to pierwsza część Trylogii Boonsboro. Kolejne tomy ukażą się wkrótce nakładem Wydawnictwa Prószyński i S-ka.

Beckett jest architektem i razem ze swoimi dwoma braćmi remontuje stary hotel w Boonsboro w stanie Maryland, który niektórzy uważają za nawiedzony. W tym samym mieście mieszka Clare Brewster, samotna matka trzech rozbrykanych chłopców. Prowadzi swoją księgarnię, więc na romansowanie i spotykanie się z mężczyznami nie ma za bardzo czasu. Lecz podoba się jej Beckett i to z wzajemnością, gdyż on podkochuje się w niej od czasów gdy miał piętnaście lat.  Chyba nie myślicie, że wszystko  potoczy się tak łatwo, na drodze ich szczęścia stanie Sam.

Jak rozwinie się miłość Clare i Becketta?
Co zamierza zrobić Sam?
Tego dowiesz się sięgając po tę książkę.

Teraz i na zawsze jak pozostałe książki Nory Roberts jest wspaniale napisana. Akcja jest fantastycznie poprowadzona, a bohaterowie są realni. Książkę czyta się bardzo szybko i dobrze. Polecam ją każdemu kto lubi powieści romantyczne, a także inne książki Nory Roberts. 
Grazia, 15 lat

Za książkę serdecznie dziękuję Wydawnictwu Prószyński i S-ka 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz