tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

piątek, 25 maja 2012

"Komu zaufać" - Nora Roberts - recenzja


 
Nora Roberts to amerykańska autorka bestsellerowych powieści, których przeczytałam już dziesiątki i każda była równie wciągająca jak poprzednie.
Komu zaufać to dwie książki w jednej: Cisza przed burzą i W kręgu podejrzeń.

Cisza przed burzą
Fotografka Autumn Gallagher wybiera się na urlop do pensjonatu swojej ciotki Tabby, który jest położony w zacisznym miejscu- w lesie nad jeziorem. Lecz w pensjonacie nie jest tak spokojnie- roi się tam od sławnych ludzi, w tym także od byłego chłopka Autumn- Lucasa. Z czasem dochodzi tam do dziwnych wydarzeń, w których udział bierze Lucas. Autumn nie jest już do śmiechu. W dodatku ktoś zabija kobietę przebywająca w pensjonacie. Autumn zaczyna podejrzewać udział Lucasa w tej zbrodni.

Kto popełnił zbrodnie?
Jaki udział miał w tym Lucas?

W kręgu podejrzeń.

Charity Ford prowadzi zajazd na urokliwej wyspie. Pewnego dnia pomoc oferuje jej Roman, który potem zostaje zatrudniony u niej jako złota rączka. Nikt nawet nie podejrzewa, że Roman DeWinter, to tajny agent FBI, który dostał zlecenie, aby zbadać, kto zamieszany jest w puszczanie w obieg fałszywych banknotów. Jedną z podejrzanych jest Charty, lecz Roman nie może w to wierzyć, gdyż kobieta bardzo mu się spodobała.

Kto wpuszcza w obieg brudne pieniądze?
Jak dalej potoczą się losy Romana i Charty?


Książka Komu zaufać zawiera w sobie dwie wspaniałe powieści. Obie są bardzo ciekawe i okropnie wciągają. Opowiadają o uczuciach, a także trudnych decyzjach bohaterów. Wzrok przyciąga także ciekawa okładka. Na pewno nie oderwiesz się od niej, dopóki nie przeczytasz do końca!

Grazia, 16 lat

Wydawnictwu Harlequin dziękuję za tę książkę!


 

3 komentarze:

 1. Nora Roberts to moja ulubiona autorka

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiele słyszalam o tej książce i chciałabym ja przeczytać :)
  http://blask-ksiazek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie przepadam za książkami, ale skusiłaś mnie na nią :P
  Świetny BLOG ^_^
  Zapraszam do siebie *_*
  www.everyday-smart.blogspot.com
  + Liczę na nowych obserwatorów ;3

  OdpowiedzUsuń