tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

poniedziałek, 24 września 2012

"Willa Taira - moja przygoda z czarnym terierem" - Patrycja Spotan - recenzja


Mówi się, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Jest z nami w każdym momencie naszego życia. Zawsze wierny i oddany. Dla jednych psy to przyjaciele, ale dla innych też i praca. Tak jest w przypadku Patrycji Spotan – autorki książki "Willa Taira - moja przygoda z czarnym terierem"

Jeśli ktoś kocha czarne teriery rosyjskie, albo posiada czworonoga tej rasy jest to dla niego idealna lektura. W tym miejscu trzeba podkreślić, że to nie tylko książka dla hodowców tych cudnych psów, ale i podsumowanie wyników wystaw, uzyskanych tytułów oraz innych informacji związanych z hodowlą Willa Taira. To również zbiór ciekawych i pełnych humoru opowiadań o tych pięknych i inteligentnych psach. Można w niej znaleźć wskazówki dla osób posiadających czy przymierzających się do kupna szczeniaka. Co ciekawe książka została wydrukowana po polsku, jak i po angielsku, przez co jest idealna dla miłośników tego języka. Sprawdzi się również jako prezent, dla zafascynowanych psami przyjaciół zza granicy.

Moim zdaniem "Willa Taira - moja przygoda z czarnym terierem" to książka napisana przystępnym i zrozumiałym językiem, opowiadająca o nieznanej i niezbyt popularnej w Polsce pracy hodowcy zwierząt. Pogodna, pełna pozytywnej energii i wciągająca lektura. „Ta przygoda” z czarnym terierem może skłonić czytelnika do przemyślenia przygarnięcia lub kupna psa. 

Gorąco polecam miłośnikom wszystkich milusińskich :)

Mariola, 18 lat

Za książkę dziękuję Wydawnictwu Forlegd.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza