tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

poniedziałek, 3 grudnia 2012

"Romans z trupem w tle" - Ewa Stec - recenzjaGłówną bohaterką książki Ewy Stec jest Agnieszka Rusałka. Na początku książki dowiadujemy się, że Agnieszka ma  szczęśliwe i spokojne życie... do czasu, gdy przypadkowo nie dowie się o romansie swojego narzeczonego Jacka,  który jest dentystą.

Romans z trupem w tle
Wieczorem, by zrobić Jackowi niespodziankę wybiera się do jego gabinetu, a tam zastaje swojego narzeczonego z inną kobietą. Jest załamana i próbuje utopić swoje smutki w jednym  z krakowskich barów.  Tam spotyka pewnego czarującego i tajemniczego mężczyznę Jerzego (pseudonim Bond :D .)
Agnieszka opowiada o wszystkim swoim przyjaciółkom, które w pierwszej chwili jej nie wierzą. Gdy spotyka się z Jackiem i wyjaśnia wszystko, dowiaduje się że Jacek chce zabrać pewnego krasnala, który miał  być ich ślubnym podarunkiem z Rosji - twierdzi, że jak go odzyska, to odczepi się od niej raz na zawsze. Agnieszka postanawia  zemścić się na niedoszłym mężu i nigdy nie oddać mu prezentu z Rosji.   

W niecodziennych przygodach i groźnych akacjach, Agnieszce pomagają nieustraszone  przyjaciółki wraz  z ... czarującym brunetem .

Książka Ewy Stec -"Romans z trupem w tle" jest idealną książką na jesienne wieczory. Książkę szybko się czyta, jest pełna humoru i zabawnych sytuacji. Jeśli przeczytacie pierwszą stronę, to już nie będziecie mogli się oderwać!

Serdecznie polecam    
Lily, 17 lat

Wydawnictwu Otwarte dziękuję za zabawną pozycję. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz