tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

wtorek, 12 marca 2013

"Sekretne życie CeeCee Wilkes" - Diane Chamberlain - recenzja„Niektóre rzeczy są zbyt ważne, by pozwolić, aby na przeszkodzie stanął strach.”

Sekretne życie CeeCee Wilkes - Diane ChamberlainRok 1977.
Zaginęła ciężarna żona gubernatora Russell’a.
Żadnych śladów.
Żadnych dowodów.

Rok 2004.
Odnaleziono martwą Genevieve zakopaną obok małego domku oddalonego od miasta, ale wciąż nie wiadomo, gdzie się podziało jej dziecko. Timothy Gleason, ukochany CeeCee Wilkes, zostaje oskarżony o morderstwo. Eve Bailey wie, że Tim jest niewinny oraz co się stało z panią Russell i dzieckiem

Jednak, czy odważy się ogłosić światu okrutną prawdę i zniszczyć dotychczasowe, pozornie szczęśliwe życie? Czy dopuści do śmierci niewinnego człowieka, aby uchronić siebie i wciąż okłamywaną rodzinę?

Diane Chamberlain, autorka wielu światowych bestsellerów (np. ”Prawo Matki”, „Kłamstwa”) w „Sekretnym życiu CeeCee Wilkes” przedstawia wstrząsającą historię, która pomaga zrozumieć jak potrzebna jest matczyna opieka i miłość. Konsekwencje decyzji, które podejmuje główna bohaterka nie dają jej spokoju przez całe życie.

Książka wywarła na mnie ogromne wrażenie. Zrozumiałam, że nie ma nic lepszego, niż miłość Matki. Tej jedynej. Prawdziwej.

Polecam tę lekturę nie tylko tym, którzy nie doceniają starań swoich najbliższych, ale również samym rodzicom. Naprawdę – ta książka może całkowicie zmienić Twój sposób patrzenia na świat. Wprawdzie chusteczka „niezbędna podczas czytania” mnie się nie przydała, ale kto wie, może przyda się Tobie...? Koniecznie przeczytaj!


WeruSSia, 15 lat


Za wzruszająca pozycję dziękuję Wydawnictwu Prószyński i S - ka. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz