tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

poniedziałek, 22 września 2014

"Wyjdziesz za mnie kotku?" - Wioletta Sawicka - recenzja

Okładka książki Wyjdziesz za mnie, kotku?Wioletta Sawicka z wykształcenia jest pedagogiem, z pasji - dziennikarką radiową, prasową, a przez chwilę telewizyjną. Jej książka "Wyjdziesz za mnie kotku?" ukazała się nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka. 

Opowiada o losach pewnej pary - Anny i Patryka. Patryk jest świetnym lekarzem, a w życiu prywatnym - osobą ze staroświeckimi poglądami na rodzinę i jest również trochę despotyczny. Anna pracuje jako dziennikarka radiowa i to zajęcie pochłania ją w całości. Niestety czuje się osaczana przez swojego partnera. Patryk bardzo chce, aby Ania została jego żoną, ale ona nie jest pewna czy chce takiego życia z takim mężczyzną. 
Młoda dziennikarka doświadcza gamę różnych rozterek. Niespodziewanie w życiu Patryka pojawia się ktoś, kto burzy resztki harmonii w jego życiu. Związek Ani i Patryka staje pod wielkim znakiem zapytania. Anna będzie musiała podjąć bardzo ważne decyzje, które zaważą na jej dalszym życiu z Patrykiem lub bez niego.

Książka ta jest po prostu świetna. Znajdziemy w niej dramaty i rodzinne sekrety, nieoczekiwane zwroty akcji i rozpaczliwe wołanie o miłość. Uważam, że "Wyjdziesz za mnie kotku?" jest idealnym przykładem na to jak powinno się postępować podczas kryzysu w związku. Ta książka pokazuje nam jak znaleźć w sobie ukrytą miłość, ciepło oraz dobro i jak przekazać je naszym bliskim, którzy na to czekają. Myślę iż te 523 strony można potraktować jako swojego rodzaju poradnik jak postępować gdy ma się poważne wątpliwości, złe przeczucia i  gdy los rzuca nam kłody pod nogi. Po przeczytaniu nauczysz się inaczej patrzeć na związek i miłość, docenisz bliskość innych osób.
Czy Anna wyjdzie za Patryka? Tego dowiecie się tylko wtedy gdy to przeczytacie!

"- Ale zawsze to miłość...drogie dziecko. [...] Nawet takiej... nie wolno 
odpychać...od siebie. Drugi raz może... się nam nie trafić. [...]" 
- frag. książkiLucinda, 18 lat

Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Prószyński i S-ka. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz