tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

czwartek, 22 października 2015

"Bądź chic. Tajemnice kobiecej garderoby" - Anne Humbert, Émilie Albertini - recenzja

Okładka książki Bądź chic! Tajemnice kobiecej garderobyBądź chick! Taki oto tytuł dwie autorki Emilie Albertini oraz Anne Humbert  nadały swojemu poradnikowi. Mała czarna, biała koszula, baleriny czy dżinsy -  takie, i nie tylko takie, rzeczy każda kobieta powinna mieć w swojej szafie. 

I tu stawiamy pytanie: Jak je dobrać? Dżinsy rurki czy może dzwony? Mała czarna obcisła, a może wręcz przeciwnie? Na te oto pytania odpowiada poradnik. Jest to kompendium wiedzy o modzie. 

Autorki pokazały jak dobrać konkretne części garderoby do sylwetki, jak nie popełnić modowego faux pas oraz jakie dodatki dobrać. Książka nie jest tylko dla tych znających się na modzie, jest świetna dla osób kompletnie "zielonych" w tej dziedzinie. 

Ale to nie wszytko! 

Autorki pokazały również kilka instrukcji D.I.Y. Jeśli znudził ci się trencz, który masz w szafie świetnie pokazują jak można go przerobić w kilku łatwych krokach.


Osobiście nie przepadam za poradnikami, a jedyne książki z instrukcjami  jakie czytam to książki kucharskie:) Jednak ta forma bardzo mi się spodobała. Wszystko jest proste i łatwe. A znalezienie konkretnego fasonu czy stylu na pewno nie będzie trudne. 

Książkę polecam wszystkim, którzy szukają własnego stylu lub chcą go zmienić. Poradnik mogą przeczytać nawet ci, którzy kompletnie się tym nie interesują! Jak już mówiłam jego forma jest zachęcająca i przejrzysta, więc szczerze polecam!


Greczynka, 14 lat

Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Literackiego. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz