tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

czwartek, 14 stycznia 2016

" Zabawa i nauka z Mikołajkiem. Lubię szkołę z Mikołajkiem" - recenzja

Zabawa i nauka z Mikołajkiem. Lubię szkołę z Mikołajkiem - Opracowanie zbioroweLubię szkołę z Mikołajkiem to zeszyty edukacyjne Wydawnictwa Znak przeznaczone dla dzieci 5-6 i 6-7 lat. Wykorzystują grafikę i motywy z popularnej serii książek autorstwa René Goscinny’ego i Jean-Jacques Sempé’go, aby zachęcić dzieci do nauki poprzez zabawę.

LUBIĘ SZKOŁĘ Z MIKOŁAJKIEM 6-7 LAT Znajdziecie tam zagadki, łamigłówki, krzyżówki, a także wiele innych pomysłów na kreatywne i pożyteczne spędzenie wolnego czasu.

Dziecko poćwiczy m. in. odróżnianie głosek od liter, spółgłosek od samogłosek,  liczenie, czytanie, pisanie, alfabet, sylaby. Będzie rozwijać motorykę i logiczne myślenie, utrwalając wiadomości zdobyte w szkole, a przy tym świetnie się bawiąc. Dzieci rozwiązując kolejne zadania nauczą się liczyć, pisać, rozpoznawać kształty i kolory świetnie się przy tym bawiąc.

Jeśli szukacie świetnego prezentu dla młodszego rodzeństwa lub kuzynostwa to z pewnością każdy brzdąc ucieszy się z takiej niespodzianki. A fani Mikołajka i jego przyjaciół bezwzględnie powinni się z tymi pozycjami zapoznać.


3sorrow, 15 lat 

Książeczki ukazały się nakładem Wydawnictwa Znak. 

1 komentarz:

  1. Idealny prezent dla kuzyna! Mały uwielbia książki! :)

    Buziaczki! ♥
    Zapraszamy do nas :)
    rodzinne-czytanie.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń