tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

środa, 23 listopada 2016

,,Pokemon GO. Nieoficjalny podręcznik trenera" - recenzja

Okładka książki Pokémon GO. Nieoficjalny podręcznik treneraKsiążka, którą recenzuję to ,,Pokemon Go. Nieoficjalny podręcznik trenera". Jest ona nieautoryzowana przez Niantic. Służy każdemu kto chce lub też umie grać w znaną na całej planecie grę ,,Pokemon GO".
     
Cała publikacja zaczyna się od porad, jak grać bezpiecznie, co uważam za bardzo słuszne, gdyż niektórzy nie zdają sobie sprawy z niebezpieczeństw czyhających podczas gry ,,Pokemon GO". Następnie opisany jest całkowity proces gry, jak ustawić awatara, jak używać narzędzi, jak wzmacniać pokemony, w jaki sposób ich szukać. Ciekawe jest to, że w książce są zawarte tabele z informacjami gdzie można znaleźć konkretne typy pokemonów oraz jakie są ich wady i zalety oraz ranking pokemonów. Dowiesz się  z niej także jakie nagrody otrzymasz po przejściu na kolejne poziomy i do czego się one przydają oraz jakie są ,,pokemaniery". Znajdziesz w niej również strategie i sposoby ułatwiające grę. Historia tej gry to naprawdę ciekawa i zadziwiająca opowieść. Druga połowa książki poświęcona jest opisom wszystkich stu pięćdziesięciu jeden pokemonów oraz sposobów na ich złapanie. Na końcu znajduje się słownik, który na pewno przyda się każdemu graczowi.
    
Uważam, że książkę napisano w bardzo ciekawy i przydatny sposób. Można się z niej wiele dowiedzieć, by zyskać przewagę nad innymi graczami. Polecam ,,Pokemon GO. Nieoficjalny podręcznik trenera" wszystkim, i zawodowym graczom, i tym początkującym. Każdy z Was może zostać niepokonanym poszukiwaczem pokemonów!

Marlena, 13 lat

Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Egmont

1 komentarz: