tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

poniedziałek, 30 kwietnia 2012

"Magiczne miejsce" - Agnieszka Krawczyk - recenzja

Czy życie może być nużące? Ale nie, nie takie zwykłe życie. Główny bohater, to wysoko postawiony urzędnik MSZu, który ciągle odbywa służbowe podróże, dzięki którym zwiedził niemal połowę świata, ma wpływowych przyjaciół i szacunek wśród kolegów po fachu i przeciętnych obywateli. 

"Jest prawdą powszechnie wiadomą, że samotnemu a bogatemu mężczyźnie brak do szczęścia tylko żony." Tylko kiedy tu znaleźć wybrankę swojego serca, gdy pracuje się niemal 24 godziny na dobę lub przebywa za granicą?

Zmęczony swoim życiem Witold, decyduje się na zakup ogromnej posiadłości w zapomnianej przez wszystkich mieścinie, której nie sposób odnaleźć na mapie. I tutaj wszystko się zaczyna...

"Magiczne miejsce" to kolejna znakomita powieść Agnieszki Krawczyk. Autorka w znakomity sposób połączyła humor, sensację oraz romans.

Jak potoczy się znajomość urzędnika państwowego z piękną i tajemniczą Milą? 
Co dziewczyna ukrywa przed Witoldem? 
W jaki sposób zostanie rozwiązana zagadka pojawiających się duchów i polskiego Graala?

Pisarka już nas przyzwyczaiła do tego, że czytając jej książki świetnie się bawimy, a uśmiech na twarzach towarzyszy nam do ostatniej strony książki. Polecam "Magiczne miejsce" każdemu, kto ma ochotę oderwać się od szarej rzeczywistości.
Z pewnością nie pożałujecie :).
Iza, 16 lat

Za kolejną fantastyczną książkę dziękuję Wydawnictwu SOL.


1 komentarz:

  1. Książka fajnie się zapowiada, będę miała co czytać przez dluugi weekend! Super recenzja=]

    OdpowiedzUsuń