tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

piątek, 21 września 2012

"Jedz, módl się, jedz" - Michael Booth - recenzja


Michael Booth jest już docenionym w szerokim świecie autorem książek podróżniczo - kulinarnych. Oprócz tego zajmuje się dziennikarstwem, a jego artykuły są publikowane w wielu powszechnie znanych czasopismach.

Jedz, módl się, jedz - Michael BoothKiedy Twój mąż stanie się posępny i zrzędliwy, a zamiłowanie do kuchni przerodzi się w trwonienie pieniędzy na kosztowne wyposażenie i egzotyczne przyprawy, wiedz, że dopadł go kryzys wieku średniego. Gdy Lissen, żona Michaela znalazła się w takiej sytuacji, postanowiła nie zwlekać i osobiście zająć się tym problemem. Zabrała go w smaczną i odżywczą podróż do Indii, skąd Michael miał wrócić zupełnie odmieniony i czuć się jak nowo narodzony.

Przyznam szczerze, że początkowo podchodziłam dosyć sceptycznie do tej książki. Wydawało mi się, że będzie to kolejna nudna opowieść lub sam pamiętnik nieszczęśliwego faceta, któremu w życiu nic nie wychodzi. Tymczasem po jej przeczytaniu zweryfikowałam swoje zdanie o całe 180 stopni. 

"Jedz, módl się, jedz" to nie tylko ciekawa opowieść o mężczyźnie, którego dosięgnął kryzys wieku średniego, ale również zabawna historia, przy czytaniu której uśmiech nie schodzi nam z ust. 

Polecam.

Iza, 18 lat

Księgarni Matras dziękuję za sympatyczną lekturę.

1 komentarz:

  1. Zazwyczaj autorzy książek obsadzają w roli bohaterów kobiety, wiec myślę, że facet to całkiem miła odmiana :) zachęciłaś mnie do przeczytania ^^

    OdpowiedzUsuń