tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

poniedziałek, 21 listopada 2011

Wyprawa do Drukarni Skleniarz


Ostatnio z całym Klubem Recenzenta z naszego gimnazjum i liceum pod opieką Pani Moniki Róg udaliśmy się na wycieczkę do Drukarni Skleniarz, aby dowiedzieć się czegoś więcej o tym jak powstaje książka.

Mieliśmy przyjemność zostać oprowadzeni po całej drukarni  oraz wysłuchać wielu ciekawych rzeczy na temat naszych ukochanych książek!

Wchodząc tam wkroczyliśmy w zupełnie inny wymiar rzeczywistości. Zapomnieliśmy na chwilę o otaczającym nas świecie. W naszych głowach i wszędzie wokół nas były TYLKO KSIĄŻKI!!

Zobaczyliśmy jak to jest pracować przy fizycznym tworzeniu książek, jak wielka precyzja i cierpliwość jest potrzebna w tym zawodzie

W naszych oczach na pewno pozostanie niezapomniany widok książek na taśmociągu pojawiających się niczym ciepłe bułeczki z piekarni!

Serdecznie dziękujemy Drukarni Skleniarz za możliwość zasmakowania tej niezwykłej przygody, jaką jest drukowanie książek!
 
Mary Jane, 15 lat

1 komentarz:

  1. Wynalazek druku to jeden z najważniejszych wynalazków w historii. Umożliwia on lepszą komunikację pomiędzy ludźmi, a także przekazywanie wiedzy z pokolenia na pokolenie. W dzisiejszych czasach możemy drukować bardzo wiele materiałów w atrakcyjnych cenach. Wystarczy udać się do drukarni stacjonarnej lub skorzystać z usług drukarni internetowej.

    OdpowiedzUsuń