tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

wtorek, 27 marca 2012

"Nagła śmierć" - Jack Higgins, Justin Richards - recenzja


„Nagła śmierć” Jacka Higgingsa i Justina Richardsa to kontynuacja historii bliźniąt, Jade i Richa, oraz ich ojca Johna. Poznaliśmy ich w książce "Próba ognia".

Po tym jak rodzina cudem wyszła cało z konfliktu w Kredżykistanie, udała się na zasłużony wypoczynek. Ale czy aby na pewno są to wakacje?

Tajny agent John Chance otrzymał kolejne zadanie do wykonania. Musi wydostać z rąk mafii ich księgowego, który posiada wiedzę, umożliwiającą pogrążenie wielu groźnych przestępców. Z pozoru łatwe do wykonania zadanie przynosi nieprzyjemne i niebezpieczne konsekwencje. Po raz kolejny rodzina Chance’ów zostanie wplątana w intrygę, a ich śladem podąży jeden z najniebezpieczniejszych przestępców świata – sam Tygrys!

Druga część historii Jade i Richa jest jeszcze lepsza od poprzedniej. Zgodnie z kinową zasadą mówiącą, że sequel powinien być jeszcze bardziej nieprzewidywalny i najeżony efektami specjalnymi, i tutaj nie zabraknie tego typu ulepszeń. Nowe kłopoty, większe niebezpieczeństwo i, jak to  bywa, zakończenie którego nikt się nie spodziewał. 
Rewelacyjna książka!
 
Iza, 17 lat
 
Za książkę dziękuję Wydawnictwu Wilga!
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz