tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

środa, 21 listopada 2012

"Rozważania przed Najświętszym Sakramentem" - o. Ernesto Ranly CPPS - recenzjaNiewielka książeczka wydana przez Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa skrywa w sobie bardzo wiele - przede wszystkim tłumaczy wszystkim chrześcijanom to, do czego trudno może być dojść samemu. 

Do rozpoczęcia lektury zachęca także prosta, utrzymana w ciepłych kolorach okładka i niewielki format, który sprawia, że ten „duchowy przewodnik” można spokojnie włożyć do plecaka lub torebki i sięgnąć po niego w chwili wątpliwości czy smutku.Autor porusza wiele ważnych dla chrześcijanina spraw. Jak już wcześniej napisałam, tłumaczy ważne prawdy, na przykład opowiada o miłości Boga do człowieka. Całość opisana jest w prosty sposób - nie ma tu zagłębiania się w fachową terminologię, czy też powoływania się na skomplikowane teologiczne teksty. To książka, którą może przeczytać każdy, nastolatek, czy dorosły, a z pewnością znajdzie w niej coś dla siebie.

Polecam ją wszystkim, którzy jak zaznaczył autor, opisujący swoją książkę, „szukają nowych orientacji w swoich modlitwach”.

Ania, 15 lat


Wydawnictwu POMOC Misjonarzy Krwi Chrystusa dziękuję za rozważania.


1 komentarz:

  1. Bardzo ładnie zaprezentowałaś tę wartościową książkę.)

    OdpowiedzUsuń