tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

czwartek, 5 września 2013

"Sekrety uczuć" - Barbara O'Neal - recenzja

Barbara O’Neal to amerykańska pisarka powieści obyczajowych i romansów. Pasjonuje się również gotowaniem.Sekrety uczuć - Barbara O'NealTessa jest przewodnikiem górskich wycieczek. Podczas jednej z nich niefortunnie ginie młoda uczestniczka. Po traumatycznym wypadku w pracy, czterdziestolatka zaczyna sobie przypominać wiele przeżyć z dzieciństwa, które do tej pory skrywały się w mrokach jej niepamięci.

Tessa ze względów zdrowotnych postanawia wziąć urlop i udać się do miejscowości, gdzie się wychowywała jako mała dziewczynka, i od której wszystko się zaczęło.

Młoda kobieta rozgrzebuje wiele spraw z przeszłości, a wywołują one niespodziewane wspomnienia. Tessa przypominając sobie zapomniane przez lata okolice, poznaje imponującego mężczyznę, z którym zaczyna prowadzić niezobowiązujący romans. Z czasem okazuje się jednak, że coś, co dla obu stron miało być tylko zabawą, przeradza się w głębsze uczucie.

Trudne sprawy z przeszłości z czasem zaczynają łączyć się w jedną i trudną do pojęcia oraz zaakceptowania całość.

Czy Tess uda się uporać z tymi wspomnieniami?

Bardzo gorąco polecam „Sekrety uczuć”, ponieważ jest to książka, która wciąga od pierwszych stron, a czytelnik jest cały czas zaskakiwany niespodziewanymi zwrotami akcji. Nie można się przy niej nudzić.
KaeS 17 lat

Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Literackiego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz