tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

czwartek, 27 lutego 2014

„ Nawróć się, bo co masz do roboty”- Paweł Prüfer - recenzja

NAWRÓĆ SIĘ, BO CO MASZ DO ROBOTYKsiążka „Nawróć się, bo co masz do roboty” jest spojrzeniem na Ewangelię w bardzo nietypowy sposób.

Autor przekazuje ją, jako najpiękniejszą nowinę, która pojawia się w życiu każdego człowieka.

Pomimo tego, że w dzisiejszych czasach wielu ludzi odchodzi z Kościoła, uważając, że jest On stary i bardzo niemodny, autor nie zniechęca się i w bardzo entuzjastyczny sposób przekazuje czytelnikowi Dobrą Nowinę.

Książka skłania do refleksji poprzez stawianie wielu pytań dotyczących trudnych problemów i wiary. Ciekawym aspektem książki są odwołania do przeróżnych dokumentów, wypowiedzi uczonych oraz ich wyjaśnienia. Nie brakuje także bardzo ciekawych osobistych doświadczeń i przeżyć autora.

Dla mnie książka ta nie była tylko tekstem, ale nowym, świeżym „oddechem” Ewangelii, ciekawym i pouczającym doświadczeniem i co najważniejsze pięknym świadectwem autora, których tak bardzo brakuje w dzisiejszym świecie.

Polecam tę książkę wszystkim, a w szczególności tym, dla których Ewangelia, Kościół i wszystko co z Nim związane jest przestarzałe i nieciekawe.Smile, 15 lat


Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa WAM.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz