tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

środa, 10 września 2014

"Dziś jak kiedyś" - Izabela Frączyk - recenzja

Izabela Frączyk to absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie. Pisaniem zajęła się w 2009 roku. Do tej pory wydała dwie książki: Pokręcone losy Klary oraz Kobiety z odzysku.

Dziś jak kiedyś - Izabella FrączykAleksandra właśnie szuka pracy. Po rozwodzie stwierdziła, że nie może dalej pracować z byłym mężem w jednej firmie dlatego jak najszybciej się z niej zwolniła. I tak to została bez pracy, wiedząc, że właśnie pożegnała się ze swoim luksusowym życiem zabieganej karierowiczki.  Ale od czego są przyjaciółki? Z pomocą przychodzi jej Magda, która znajduje dla niej pracę w odległej mieścinie w wytwórni win. Gdy bohaterka przyjeżdża na miejsce, przeżywa szok - okazuje się, że wytwórnia win to tak naprawdę fabryka tanich win, a miasteczko wiele wiele lat temu zatrzymało się w rozwoju. Lecz to właśnie w Bąszynku zacznie się jej życie na nowo.

Dziś jak kiedyś Izabeli Frączyk to ciekawa i zaskakująca lektura. Na pewno mogę powiedzieć, że wciąga oraz trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony.  Dużym plusem, oprócz pięknej historii miłosnej, jest wątek kryminalny, który rozwinie się w nieoczekiwanym kierunku. W tej małej mieścince Aleksandra dopiero przekona się co to znaczy prawdziwe życie, przyjaźń oraz miłość. Bardzo spodobała mi się okładka, co też mnie zachęciło do sięgnięcia po książkę. Ja się nie zwiodłam na niej, według mnie jest to piękną historia w sam raz na wieczór. 

J Serdecznie polecam.

                                                                                                              Grazia, 18 lat

Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Prószyński i S-ka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz