tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

piątek, 22 maja 2015

"Niepokorna" - S.C. Stephens - recenzja

Okładka książki NiepokornaJak to jest być drugą połówką najbardziej pożądanego wokalisty w Stanach? Na pewno to niezapomniane uczucie. Dołóż do tego, trasę, skandale, wielką sławę, miłość i perypetie rodzinne, a wyjdzie Ci namiastka trzeciego tomu trylogii S.C. Stephens pod tytułem „Niepokorna”.

Kiera, świeżo upieczona absolwentka, a na dodatek żona Kellana, wschodzącej gwiazdy rocka, wyrusza w trasę ze swoim ukochanym. 

Jednak, czy jego przeszłość nie przeszkodzi im w zbudowaniu zaufania, tak potrzebnego w związku? I czy tajemnicza Sienna, gwiazdeczka pop, w swojej drodze ma szczyt po trupach, nie zaprzepaści ich wieloletnich starań?

Tego dowiecie się z „Niepokornej”. Książka pomimo swojej objętości, naprawdę wciąga. Nie przynudza opisami, a język jest żywy i zabawny. Każda strona sprawia, że czytelnik, cały czas w napięciu, zaczyna analizować sytuacje i stara się przewidzieć wydarzenia. Jednak, autorka zaskakuje pomysłowością i oryginalnością.

Powieść tchnie optymizmem w miłość. I to nie tylko małżeńską, również tę rodzinną. Pomimo wielu wątków przewijających się w książce, wszystko jest ze sobą idealnie połączone. Doza romantyzmu, pikanterii i zaskakujących zwrotów akcji idealnie odzwierciedla życie w show biznesie i blasku fleszy. Autorka wspaniale wprowadza w klimat autokaru pełnego młodych rockmanów, świata pełnego muzyki, kwiatów i luksusu.

Polecam wszystkim fanom romantycznych książek z nutą rocka w tle.


Dydelf, 16 lat

Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Akurat. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz