tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

środa, 31 maja 2017

"My little pony. Księżniczka Celestia i lato królewskich fal" – G.M. Berrow – recenzja

Księżniczka Celestia i lato królewskich falKsiążka Księżniczka Celestia i lato królewskich fal to piękna historia o przyjaźni i magii. Świetnie napisana, porywająca, nie nudzi. Jest to jej wielką zaletą, ponieważ małe dziewczynki są rozbrykane i pełne energii, a tej książce idealnie uda się przyciągnąć ich uwagę. 

Każda dziewczynka znajdzie w niej coś dla siebie, nieważne czy to mała dama, czy też zwariowana poszukiwaczka przygód. Nawet mamy, czy też starsze rodzeństwo będą świetnie się bawić czytając ją małym królewnom.

Kolejną zaletę zawdzięcza ona z kolei drukowi i pięknej okładce, większe literki ułatwią czytanie, a prześliczna okładka spodoba się każdemu. Dodatkową niespodzianką są rozmaite łamigłówki zamieszczone z tyłu książki, pozwolą one nie zapomnieć o przygodach kucyków pony i produktywnie wykorzystać czas.

Osobiście uważam, że książki takie jak ta są idealnym prezentem dla dziewczynek, pozwolą im spędzić czas rozwijając się i, co najważniejsze dla rodzica, odciągną je od ekranów komputera lub telewizora.

Książeczka pięknie opracowana, świetnie przygotowana i wywołująca uśmiech na twarzy dziecka. Każda mała czytelniczka będzie w stu procentach zadowolona z takiego podarku. Jeśli dziecko dopiero rozpoczyna swoją przygodę z czytaniem ta pozycja z pewnością zachęci je do odkrywania kolejnych kucykowych przygód.

Zabawa połączona z nauką, czego chcieć więcej?! :) Polecam zakup tej książki każdemu kto nie może poskromić małej rozrabiaki, bo jest po prostu świetna i przede wszystkim nie ogłupia, jak niektóre dzisiejsze bajki, co jest jej kolejnym wielkim plusem.


                                                                                                                                                             Palcia, 15 lat

Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Egmont. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz