tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

poniedziałek, 23 stycznia 2012

"Pocałunek nocy" - Sherrilyn Kenyon - recenzja


Sherrilyn Kenyon – bestsellerowa pisarka według rankingów New York Timesa. Swoje książki wydała w 26 krajach w ponad dziesięciu milionach kopii.  
„Pocałunek nocy” jest to już czwarta część z cyklu o Mrocznych Łowcach. Wcześniejsze książki to : „Rozkosze nocy”, „Objęcia nocy” i „Taniec z diabłem”.

Mogłoby wydawać się, że Cassandra to normalna dziewczyna ze zwykłymi problemami i znajomymi, lecz będąc Appolitką, a dokładniej sukcesorką (ostatnią z rodu), jest obarczona klątwą Apolla: cały jej ród kończy swoje życie w wieku 27 lat. Pewnego wieczoru, kiedy dziewczynę atakują Daimony, niespodziewanie pomaga jej Mroczny Łowca. Wulf, bo tak nazywa się Łowca, jest nieśmiertelnym wikińskim wojownikiem, który ma bronić ludzi przed wampirami i Daimonami. Nieoczekiwanie Cassandra i Wulf spotykają się w snach, w których łączą ich wspólne przeżycia i uczucia. Cassandra – Appolitka, Wulf – Mroczny Łowca – mogłoby się wydawać, że jest to miłość niemożliwa. Jednak wbrew wszystkiemu tych dwoje połączy silne uczucie, razem będą zmagać się z przeszkodami, które przygotował im los. Więcej nie mogę Wam opowiedzieć, bo bylibyście na mnie źli za zdradzanie zbyt wielu szczegółów. Ale uwierzcie, wiele niesamowitych rzeczy będzie się działo!

Czy Cassandra przeżyje swoje 27 urodziny ?
Czy Wulfowi uda się uchronić najbliższych przez Niszczycielką ?
Jak potoczą się losy bohaterów i ich przyjaciół ?

Książkę czyta się bardzo łatwo, jest to wciągająca lektura z dynamiczną akcją. Powieść zaliczana jest do romansów paranormalnych. Intryga i pożądanie dodają jej w pewien sposób uroku, jest tam również dużo scen walk i tajemnicze postacie, których losy wyjaśniają się wraz z końcem książki.
Szczególnie polecam fanom romansów i książek fantasy.
DeBestka, 15 lat

TUTAJ możesz przeczytać powieści!

Wydawnictwu MAG dziękujemy za przekazanie nam książki!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz