tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

środa, 4 stycznia 2012

"Top modelka. W sidłach kariery" - Richard Green - recenzja


„Top modelka. W sidłach kariery” Richarda Greena - chciałem przeczytać tę książkę ze względu na to, że interesuję się modą. Myślałem, że będzie to książka głównie o tym, że będą się co chwila przewijać wstawki o ubraniach znanych marek, że człowiek będzie się mógł douczyć co można z czym nosić, a czego nie wypada. Ale nie! Jest to książka zupełnie  o czymś innym. Głównie o miłości, o jej sile i potędze (górnolotnie to brzmi ,ale właśnie tak jest ona ukazana). Właściwie to zestawiony w tej książce jest płytki powierzchowny erotyzm właśnie z tą miłością doskonałą.

Głównym bohaterem jest Jacob, najlepszy fotograf na świecie, zdradzę wam, że podczas książki przechodzi on niesamowitą metamorfozę głównie za przyczyną ślicznej Sary, ale także dzięki pracy i wsparciu Rodziców. Więcej nie zdradzam, bo mógłbym Wam opowiedzieć całą książkę (jest króciutka - 166 stron).

Trzeba przyznać, że książka ta pachnie trochę romansidłem i nie do końca wpasowuje się w moje czytelnicze gusta, nie mniej jednak jest to książka dobra, nie wspaniała, ale  zwyczajnie dobra. Kobietom na pewno się spodoba, szczególnie tym, które lubią czytać o wyjątkowej sile miłości.

Polecam tę książkę wszystkim, którzy lubią się wzruszać, lubią historie w których bohater przechodzi metamorfozę na lepsze. Wreszcie wszystkim tym, którzy mają wolne popołudnie i chcieliby je przyjemnie spędzić ...

Nie polecam tym, którzy chcieliby się z niej dowiedzieć czegoś konkretnego na temat świata mody (okey da się wyłowić parę brutalnych informacji na temat tego biznesu, niemniej jednak…), a już na pewno nie tym, którzy chcieliby dowiedzieć się konkretów o konwencjach w modzie.

TUTAJ możesz przeczytać fragment powieści.
Deaveroman, 18 lat  

Za przekazanie książki dziękujemy Wydawnictwu Promic

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz