tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

poniedziałek, 7 maja 2012

"Na wagę złota" - Nora Roberts - recenzja


Nora Roberts wspaniała autorka bestsellerów znanych na całym świecie, wydanych o nakładzie około czterystu milionów egzemplarzy. Pisze też pod pseudonimem J.D Robb powieści kryminalne.

Sarah Conway po ukończeniu szkoły wraca do swojego ojca Matta, mieszkającego na Dzikim Zachodzie. Kiedy Sara była w szkole, ojciec pisał do niej listy, w których opowiadał jej, że ma kopalnię pełną złota i zbudował dla niej piękny dom. 

Jednak, gdy Sara przyjeżdża, z przerażeniem odkrywa, że wszystko co pisał ojciec okazało się nieprawdą! Jakby tego było mało, dziewczyna dowiaduje się, że ojciec zginął w wypadku w kopalni, dwa dni przed jej przyjazdem. 
Ojciec  Sary mieszkał w ubogiej chatce daleko od miasta. W Lane Bluff w Arizonie Sara spotyka Jacka-pół krwi Indianina, który jest znany z tego, że bardzo szybko strzela i zabija bez skrupułów. Nie wierzy on, że taka „panienka z miasta” wytrzyma w takiej dziurze.


Czy Sara poradzi sobie na Dzikim Zachodzie?
Dlaczego Jack ją cały czas obserwuje i pilnuje na każdym kroku?

Na wagę złota Nory Roberts to wciągająca i wspaniała książka. Jest ona nie tylko dla tych którzy lubią Indian i Dziki Zachód, ale dla każdego kto lubi czytać!
Przeczytałam ją w zaledwie jeden dzień, bo tak mi się spodobała. W niezwykle ciekawy sposób przedstawione są w niej uczucia i przeżycia bohaterów.

  Polecam, Grazia, 15 lat


Wydawnictwu Harlequin dziękuję za tę książkę!

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz