tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

środa, 27 czerwca 2012

"Słoneczny zakątek" - Debbie Macomber - recenzjaDebbie Macomber to jedna z najpopularniejszych amerykańskich autorek powieści dla kobiet. Wiele z nich zajmowało najwyższe miejsca na listach bestsellerów New York Timesa. Jej inne książki to Żona z ogłoszenia i Pewnego dnia.


Cedar Cove to miłe, urocze i przytulne miasteczko. Mieszka w nim bardzo dużo ciekawych osób. Teri i Bobby Polgar to szczęśliwe małżeństwo - ona jest szaloną fryzjerką, a on mistrzem szachowym. Gdy zagrozi im śmiertelne niebezpieczeństwo pokażą, że ich miłość przetrwa wszystko. Bruce ma tylko córkę. Ona „wybrała sobie” na zastępczą matkę Rachel, która bardzo podoba się Brucowi, tylko on nie wie jak powiedzieć, że bardzo ją kocha. Troy Davis po śmierci żony, nawiązał znajomość z dawną koleżanką ze szkoły, lecz jego córka nie chce zgodzić się na nowy związek taty. Linnette, aby zapomnieć o nieszczęśliwej miłości wyjeżdża z Cedar Cove w poszukiwaniu szczęśliwego i spokojnego życia. Olivia po wykonaniu badania mammograficznego odbiera niepokojący telefon za szpitala. W Cedar Cove wszystko może się zdarzyć…

Jak poradzą sobie z trudnościami mieszkańcy miasteczka Cedar Cove?

Słoneczny Zakątek Debbie Macomber to książka bardzo ciekawa i wciągająca. Historie bohaterów są realne. Bardzo spodobała mi się zarówno sama powieść jak również jej okładka, naprawdę przyciąga wzrok.


Polecam osobom lubiącym książki obyczajowe, ale nie tylko.
Grazia, 15 latWydawnictwu Harlequin serdecznie dziękuję za możliwość poznania mieszkańców Cedar Cove!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz