tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

czwartek, 30 sierpnia 2012

"Prawdy i zdrady" - Nora Roberts - recenzja


Nora Robets to amerykańska autorka ponad 150 bestsellerów o nakładzie ponad 280 mln egzemplarzy. Pisze też wspaniałe książki kryminalne pod pseudonimem J. D. Robb.

Prawdy i zdrady - Nora Roberts
Kesley Byden jest po niedawnym rozwodzie. Żyje spokojnie w swoim mieszkanku w mieście i pracuje w muzeum. Gdy miała trzy latka została pół sierotą, bez matki.

Jednak teraz, gdy Kesley dorosła, dostaje od matki list, z którego dowiaduje się, że mieszka ona w stadninie Trzech Wierzb i hoduje konie na wyścigi. Okazuje się też, że jej matka siedziała dziesięć lat w więzieniu za zabicie swojego kochanka. Teraz Kesley postanowiła dać jej szansę i wyjeżdża do matki. 

Gdy tam przebywa odkrywa, iż jest to jej prawdziwe i wymarzone życie - wśród koni i w stadninie. Poznaje tam wiele ciekawych osób, w tym Gabe’a, który ją od razu oczarowuje.

Niestety od pewnego czasu na farmie zaczynają się dziać okropne rzeczy - ktoś kaleczy konia i przy tym zabija człowieka. Wtedy to Kesley postanawia, że musi odkryć co naprawdę stało się tego dnia, kiedy jej matka pociągnęła za spust rewolweru.

Jak dalej potoczą się losy Kesley, Naomi i Gabe'a?
Kto skrzywdził pracownika stadniny oraz konia?

O tym dowiesz się czytając tę wspaniałą książkę, jaką jest „Prawdy i zdrady” Nory Roberts. Jest to niezwykle ciekawa i wciągająca powieść. Czyta się ją bardzo szybko. Opisy wyścigów konnych trzymają w napięciu i są bardzo dobrze napisane. Prawda o zabiciu kochanka Naomi i pracownika stadniny jest zaskakująca. A miłym uzupełnieniem całości jest okładka, bardzo ładna i przyciągająca wzrok.

TUTAJ możesz przeczytać fragment powieści.

                                                                                  Polecam 
Grazia, 16 lat

Za pasjonującą książkę dziękuję Wydawnictwu Prószyński i S-ka.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz