tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

piątek, 12 października 2012

"Dzienniczek zakręconej nastolatki" Cz. 2 - Renata Opala - recenzjaRenata Opala z zawodu jest lekarzem internistą, ale od dziecka marzyła, by pisać. Publikowała m. in. w "Płomyczku", "Świerszczyku" i "Małym Gościu Niedzielnym". Jest autorką m.in. takich pozycji jak "Kosmiczne wakacje" czy "Lato z Agatą".    
           
Dzienniczek zakręconej nastolatki część 2 - Renata OpalaPamiętacie jak to było, kiedy wasze starsze rodzeństwo, koleżanki, znajomi mieli "tę drugą połowę"? 

Joasia również marzy o takiej miłości "aż po grób". Jej siostra Ludwika, mimo, że pływa, tańczy, ma idealne oceny, znajduje czas na randki. Coraz częściej wybiega z domu nikomu nie mówiąc, dokąd i po co. Jej młodsza siostra postanawia ujawnić jej tajemnicę, którą jest bardzo przystojny chłopak, Szymon - znajomy z tańców.

Samej Joasi ktoś od pewnego czasu zawiesza na klamce cudowne bukieciki kwiatów z doczepioną karteczką " DLA AŚKI". Dziewczynka postanawia się dowiedzieć od kogo są te urocze niespodzianki.

Książka jest niesamowicie pasjonująca, a jej łatwy język sprawia, że nie można się od niej oderwać. Dobrze, że mam w perspektywie jeszcze kilka części "Dzienniczka zakręconej nastolatki"...

                                                                          
Dydelf, 13 lat

Wydawnictwu Skrzat serdecznie dziękuję za książkę.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz